10yards Црна, Сребрена Водат Еластична Чипка Лента Трим Webbing Лента на Бендот, Средување на Облека Украсена Шиење Додатоци T1965

10yards Црна, Сребрена Водат Еластична Чипка Лента Трим Webbing Лента на Бендот, Средување на Облека Украсена Шиење Додатоци

DEN 1013.00
-12 %
DEN 1151.52

Количина на стоки


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл. целосна 4.9 cm/1.93" инчи ширина,1 двор=91cm должина
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црна и сребрена Пакет се Вклучени : 1 X 10 метри лента


Други карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Ширина:
full 4.9cm/1.93 inches width,1 yard=91cm
Број На Модел На:
Webbing T1965
боја:
Црна со сребро.
Тип:
Еластична Водат Лента
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер
Големина:
full 4.9cm/1.93 inches width,1 yard=91cm
За:
Појас, пакет декорација, свадба партија декорација

Најдобри понуди

Преносот на топлината печатени chevron срца пати во текот еластична за headband, 5/8 инчи непријател еластична за коса вратоврска,
  • Неодамнешно

Преносот на топлината печатени chevron срца пати во текот еластична за headband, 5/8 инчи непријател еластична за коса вратоврска,

DEN 1248.00

Точка Име : преносот на Топлината печатени chevron срца пати во текот еластична за headband, 5 / 8 инчи непријател

51colors!!!солидна Пати во Текот Еластична 100yards по боја,pls забелешка боја број кога местото цел,или јас ќе испрати некој
  • Неодамнешно

51colors!!!солидна Пати во Текот Еластична 100yards по боја,pls забелешка боја број кога местото цел,или јас ќе испрати некој

DEN 864.00

Солидна пати во текот еластиченПроизвод Предност : овој НЕПРИЈАТЕЛ со Врвен квалитет,најдобра цена,Брз

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил
  • Неодамнешно

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил

335.52 DEN 319.00

D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки пар

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк
  • Неодамнешно

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк

DEN 1440.00

ЗА ПАМУК ПЕЧАТЕЊЕ ТРАКА ТРАКАТАЗА LIMAN ЛЕНТА : Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки web

Рачно изработени Стил Був Жакард Webbing Zakka Шиење Етикета Дедо Мраз Крави Пингвини Лента за Шиење Лента Панделки За DIY
  • Неодамнешно

Рачно изработени Стил Був Жакард Webbing Zakka Шиење Етикета Дедо Мраз Крави Пингвини Лента за Шиење Лента Панделки За DIY

526.56 DEN 406.00

Сосема Нов и МНОГУ ОДЛИЧЕН квалитет Добар квалитет облека, додатоци Материјал : Полиестер Процес : Жакар