5 Огледало Парови= 10 компјутери Везови Цвет слонова коска Булчински Alencon Чипка Applique

5 Огледало Парови= 10 компјутери Везови Цвет слонова коска Булчински Alencon Чипка Applique

DEN 474.72

Количина на стоки

SKU : L016 Состојба : 100% Нов Материјал : Rayon Акции Боја : боја на слонова коска Големина : 25cm*7cm Пакет се вклучени : 5 огледало парови=10 компјутери по многу. Начин На Плаќање
(1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) за Исплата треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници, ве молиме да забележите.
Прибл. време на испорака
Земја
Време На Испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-21 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
20-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте ме за EMS, DHL, UPS-от или ТНТ такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот,
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да го поправам до


Други карактеристики

боја:
слонова коска 5 парови
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Големина:
25cm*7cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
L016
Стил:
Шие-На
боја:
Слонова коска

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 6 Топла Продажба Везени Закрпи Железо На Цртан филм Мотив DK Applique Везови Додаток да се Шие На Печ LSAP0228
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 6 Топла Продажба Везени Закрпи Железо На Цртан филм Мотив DK Applique Везови Додаток да се Шие На Печ LSAP0228

DEN 864.00

Напомена : 1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Пов

2 парчиња Тактички САД Знаме Печ Американското Знаме НИ Соединетите американски Држави Воена Униформа Амблем Закрпи
  • Неодамнешно

2 парчиња Тактички САД Знаме Печ Американското Знаме НИ Соединетите американски Држави Воена Униформа Амблем Закрпи

209.76 DEN 168.00

започнетекрајот2 парчиња Тактички САД Знаме Печ Американското Знаме НИ Соединетите американски Држави

5pcs/многу Висока Мала Симпатична Квалитет Куче Patch за Облека Шие Applique за Торби за Чевли, Облека Налепница Железо На Далноводи
  • Неодамнешно

5pcs/многу Висока Мала Симпатична Квалитет Куче Patch за Облека Шие Applique за Торби за Чевли, Облека Налепница Железо На Далноводи

DEN 360.00

5pcs / многу Висока Мала Симпатична Квалитет Куче Patch за Облека Шие Applique за Торби за Чевли, Облека Налепниц

5pieces рачно изработени Beaded Rhinestones Црвено Срце Дизајн Закрпи да се Шие на Значка Applique Облека, Торби Украсени Занаетчиски
  • Неодамнешно

5pieces рачно изработени Beaded Rhinestones Црвено Срце Дизајн Закрпи да се Шие на Значка Applique Облека, Торби Украсени Занаетчиски

1199.52 DEN 1056.00

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци
  • Неодамнешно

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци

136.80 DEN 107.00

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Се потврди и ни даде 5 ѕвездиНие пр