100pcs Чувствува 50mm Круг Appliques -Црна Бесплатен Превозот

100pcs Чувствува 50mm Круг Appliques -Црна Бесплатен Превозот

DEN 239.52

Количина на стоки


100% Сосема Нов
Големина : 50mm
Боја : како на сликата боја
Количина : 100 компјутери


Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Edelweiss
Големина:
50mm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
50mm
Техника:
Appliqued

Најдобри понуди

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци
  • Неодамнешно

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци

136.80 DEN 107.00

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Се потврди и ни даде 5 ѕвездиНие пр

10pieces Сино Око Везови Закрпи да се Шие на Налепници Монистра Кристал Applique Врежана за Шиење Облека Додатоци TH564
  • Неодамнешно

10pieces Сино Око Везови Закрпи да се Шие на Налепници Монистра Кристал Applique Врежана за Шиење Облека Додатоци TH564

1295.52 DEN 1140.00

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

3Pcs/многу Бел Кристал Креативни Декоративни Облека 3D Помине мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци Налепница, Платно
  • Неодамнешно

3Pcs/многу Бел Кристал Креативни Декоративни Облека 3D Помине мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци Налепница, Платно

197.28 DEN 180.00

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Спакувани Безбедно користење Бисер филм торба.Ис

2 парчиња/постави Нови Срце облик на Цвеќиња Закрпи Железо-на Извезена Печ DIY Grament Додатоци Големи Везови Закрпи
  • Неодамнешно

2 парчиња/постави Нови Срце облик на Цвеќиња Закрпи Железо-на Извезена Печ DIY Grament Додатоци Големи Везови Закрпи

251.04 DEN 228.00

6068342112671049 Сите Видови на PEmbroidered Закрпи,DIY Beaded Закрпи и Sequined Закрпи парче парче парче парче парче парче па