50 компјутери Diamter 3cm Светлина слонова коска Corded Везови Булчински Цвет Чипка Appliques

50 компјутери Diamter 3cm Светлина слонова коска Corded Везови Булчински Цвет Чипка Appliques

DEN 475.20

Количина на стоки

SKU : L015 Состојба : 100% Нов Материјал : Полиестер Акции Боја : Светло слонова коска Големина : 3cm во diamter Пакет се вклучени : 50 парчиња како подолу на сликата се прикажани начин на Плаќање
(1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) за Исплата треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници, ве молиме да забележите.
Прибл. време на испорака
Земја
Време На Испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-21 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
20-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте ме за EMS, DHL, UPS-от или ТНТ такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот,
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да го поправам до


Други карактеристики

боја:
светлината слонова коска 5 парови
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Големина:
3cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
L015
Стил:
Шие-На
боја:
Светлината слонова коска

Најдобри понуди

3Pcs/многу Бел Кристал Креативни Декоративни Облека 3D Помине мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци Налепница, Платно
  • Неодамнешно

3Pcs/многу Бел Кристал Креативни Декоративни Облека 3D Помине мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци Налепница, Платно

197.28 DEN 180.00

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Спакувани Безбедно користење Бисер филм торба.Ис

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци
  • Неодамнешно

1Pcs Плоштадот Круг Кристал Креативни Декоративни Облека Три-димензионални Помине Мушка Закрпи на Грб Фустан Панталони Додатоци

136.80 DEN 107.00

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Се потврди и ни даде 5 ѕвездиНие пр

Бесплатен Превозот 6 Топла Продажба Везени Закрпи Железо На Цртан филм Мотив DK Applique Везови Додаток да се Шие На Печ LSAP0228
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 6 Топла Продажба Везени Закрпи Железо На Цртан филм Мотив DK Applique Везови Додаток да се Шие На Печ LSAP0228

DEN 864.00

Напомена : 1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Пов

Koolbey 100pcs/многу Портокал Срце ЉУБОВ Везови Железо На Закрпи За Облека DIY Додаток Цвеќиња Applique Armband Налепници
  • Неодамнешно

Koolbey 100pcs/многу Портокал Срце ЉУБОВ Везови Железо На Закрпи За Облека DIY Додаток Цвеќиња Applique Armband Налепници

3792.00 DEN 2958.00

Добредојдовте На Cool Bay ПродавницаЗа капка продавачот : 1 Ние не падне Превозот , Брза Пратка!!2 Ако ви се по

JOD Голема Зелена Волна Носат Лепенки на Везови Од Шие на За Облека Бренд Големо Парче Облека Applique Шиење Поправка Налепници
  • Неодамнешно

JOD Голема Зелена Волна Носат Лепенки на Везови Од Шие на За Облека Бренд Големо Парче Облека Applique Шиење Поправка Налепници

200.16 DEN 154.00

JOD Голема Зелена Волна Носат Лепенки на Везови Од Шие на За Облека Бренд Големо Парче Облека Applique Шиење П

2 парчиња/постави Нови Срце облик на Цвеќиња Закрпи Железо-на Извезена Печ DIY Grament Додатоци Големи Везови Закрпи
  • Неодамнешно

2 парчиња/постави Нови Срце облик на Цвеќиња Закрпи Железо-на Извезена Печ DIY Grament Додатоци Големи Везови Закрпи

251.04 DEN 228.00

6068342112671049 Сите Видови на PEmbroidered Закрпи,DIY Beaded Закрпи и Sequined Закрпи парче парче парче парче парче парче па

2piece Beaded Rhinestones Закрпи Африкански Кабелот Чипка Ткаенина Мотиви Applique Железо На Налепница за Шиење за Занает Танц
  • Неодамнешно

2piece Beaded Rhinestones Закрпи Африкански Кабелот Чипка Ткаенина Мотиви Applique Железо На Налепница за Шиење за Занает Танц

1055.52 DEN 929.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen