100pcs/многу 5mm GL5516 Фото Светлина Чувствителни Отпорник Photoresistor

100pcs/многу 5mm GL5516 Фото Светлина Чувствителни Отпорник Photoresistor

DEN 117.60

Количина на стоки

5mm GL5516 Фото Светлина Чувствителни Отпорник Photoresistor


Други карактеристики

Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди