Mosleader TD62083AFG SOP18 100pcs TD62083 TD62083A TD62083A Масовно нови Оригинални Висок квалитет

Mosleader TD62083AFG SOP18 100pcs TD62083 TD62083A TD62083A Масовно нови Оригинални Висок квалитет

DEN 931.00
-0 %
DEN 931.20

Количина на стоки


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !
Товарни не ги содржат електронски цевки,
Ако треба цевки,ве молиме контактирајте со нас слободно !


Други карактеристики

боја:
TD62083AFG најголемиот Дел нови, Оригинални TD62083AFG
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди