нови original10PCS PPC440GX-3NF533C PPC440GX BGA

нови original10PCS PPC440GX-3NF533C PPC440GX BGA

DEN 17276.00
-12 %
DEN 19632.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди