IC нови оригинални TDA5250D2 TDA5250 TDA 5250 TSSOP38 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални TDA5250D2 TDA5250 TDA 5250 TSSOP38 Бесплатен Превозот

DEN 2619.00
-12 %
DEN 2976.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди