0201 J 5% 10000pcs 10R 11R 12R 13R 15R 16R 18R 20R 22R 24R 27R 30R 33R 36R 39R smd 0603 100 110 120 130 OHM

0201 J 5% 10000pcs 10R 11R 12R 13R 15R 16R 18R 20R 22R 24R 27R 30R 33R 36R 39R smd 0603 100 110 120 130 OHM

DEN 506.40

Количина на стоки


Ако ви треба примерок на отпорници, кликнете на ова .
Игра уреди замена на делови


Други карактеристики

боја:
0201 J 10R, 0201 J 11R, 0201 J 12R, 0201 J 13R, 0201 J 15R, 0201 J 16R, 0201 J 18R, 0201 J 20R, 0201 J 22R, 0201 J 24R, 0201 J 27R, 0201 J 30R, 0201 J 33R, 0201 J 36R, 0201 J 39R
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
0201 0603
Количина:
10000pcs/ролна
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Најдобри понуди