Adeept DIY Нови Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduino

Adeept DIY Нови Dupont линија 120pcs 20cm машки да машки + на женски машки и женски женски скокач жица Dupont кабел за Arduino

DEN 335.52

Количина на стоки

Превозот листата :
1* 20cm*2.54 мм*40pins женски женски
1*20cm*2.54 мм*40pins женски машки
1*20cm*2.54 мм*40pins машки да машки


Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
Adeept
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Најдобри понуди