IC нови оригинални IR2101 IR2101S IR2101STRPBF SOIC8 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални IR2101 IR2101S IR2101STRPBF SOIC8 Бесплатен Превозот

DEN 1259.00
-12 %
DEN 1430.40

Количина на стокиДруги карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди