Бесплатен Превозот Netbook Лаптоп Тастатура за DELL Inspiron 1464 НАС Црна Тастатура

Бесплатен Превозот Netbook Лаптоп Тастатура за DELL Inspiron 1464 НАС Црна Тастатура

DEN 730.00
-5 %
DEN 768.00

Количина на стоки


Бесплатен Превозот Netbook Лаптоп Тастатура за DELL Inspiron 1464 НАС Црна Тастатура
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .
б. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
в. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место.
3. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.
б. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка).
Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.


Други карактеристики

Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1464
Стандард:
НИ Стандард
is_customized:
Yes
Нови:
за Dell

Најдобри понуди

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Pro 15.4 A1286 2009-2012
  • Неодамнешно

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Pro 15.4 A1286 2009-2012

DEN 840.00

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+ОсветлувањеПозадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За Mac Book P

НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско
  • Неодамнешно

НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско

DEN 940.80

Нов лаптоп, руски RU Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.ЦрнаРуската RU тас