НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско осветлување

НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско

DEN 940.80

Количина на стоки


Нов лаптоп, руски RU Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Црна
Руската RU тастатура
Компатибилен со следнава содржина :
За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско осветлување
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.


Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
РУСКАТА RU
Бренд Име:
Palgo
Стандард:
Руски Стандард
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција:
Меѓународни Плус Гаранција

Најдобри понуди