Нови САД сад Распоред За Dell Inspiron 1370 13Z HC1J0 OHC1J0 Црна Тастатура за лаптоп

Нови САД сад Распоред За Dell Inspiron 1370 13Z HC1J0 OHC1J0 Црна Тастатура за лаптоп

DEN 730.00
-5 %
DEN 768.00

Количина на стоки


Нови САД сад Распоред За Dell Inspiron 1370 13 Z HC1 J0 OHC1 J0 Црна Тастатура за лаптоп
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .
б. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
в. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место.
3. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.
б. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка).
Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.


Други карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1370 13Z HC1J0 OHC1J0
is_customized:
Yes
Нови:
за Dell

Најдобри понуди

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D
  • Неодамнешно

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D

544.80 DEN 480.00

Објектот Спецификација : НИ Лаптоп Тастатура за Лаптоп ACER AS5741 G ЦРНА(Компатибилен со 5810 T,ОЕМ)Боја : Како н

Англиски тастатурата за TOSHIBA SATELLITE s50 на унодц S55 L70 L75 C70 C75 сребро НИ со рамка со светлото лаптоп тастатура топла
  • Неодамнешно

Англиски тастатурата за TOSHIBA SATELLITE s50 на унодц S55 L70 L75 C70 C75 сребро НИ со рамка со светлото лаптоп тастатура топла

1423.20 DEN 1139.00

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли