Шпански СП Тастатурата За Sony VAIO SVE1511 SVE15111 SVE15113 SVE15115 SVE15116 SVE15117 SVE15118 Бела Teclado тастатура

Шпански СП Тастатурата За Sony VAIO SVE1511 SVE15111 SVE15113 SVE15115 SVE15116 SVE15117 SVE15118 Бела Teclado тастатура

DEN 807.84

Количина на стоки


Нов лаптоп, ЛА ЛАТИНСКА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Бела
ЛА ЛАТИНСКИ или шпанската ЛА тастатура
Компатибилен со следната содржина : ( исто како фото )
За Sony VAIO SVE1511 SVE15111 SVE15113 SVE15115 SVE15116 SVE15117 SVE15118
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-15 дена
DHL
4-15 дена FEDEX
4-15 дена
UPS-от
4-15 дена ТНТ
10-30 дена EMS
Пост Воздух Mail
25-100 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.


Други карактеристики

Бренд Име:
Palgo
Број На Модел На:
СП LA За SVE1511 SVE15111
Компатибилен Бренд:
SONY
Стандард:
Шпанија Стандард
Состојба:
Нови
Пакет:
Kraft хартија кутија
верзија:
Шпански СП
Гаранција:
Меѓународни Плус Гаранција
Име:
Шпанската ЛА или латински Тастатурата За SVE1511 SVE15111
Име:
Шпанската ЛА или латински Тастатурата За SVE1511 SVE15111

Најдобри понуди

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Air 13.3 A1369 A1466
  • Неодамнешно

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Air 13.3 A1369 A1466

DEN 672.00

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+ОсветлувањеПозадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За Mac Book A