Ru За HP 2000 2000-401TX 1000-1118TX 2000z CQ45-M02TX HSTNN-Q62C HSTNN-Q63C Лаптоп Тастатура Нови Црна руски

Ru За HP 2000 2000-401TX 1000-1118TX 2000z CQ45-M02TX HSTNN-Q62C HSTNN-Q63C Лаптоп Тастатура Нови Црна руски

DEN 297.12

Количина на стоки


Моделот има голем број на производители, различни производство на растенијата тастатура, дел од локацијата ќе биде малку различен. Производство на растенија се случајно испратени. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.
Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com


Други карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
2000 година

Најдобри понуди

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D
  • Неодамнешно

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D

544.80 DEN 480.00

Објектот Спецификација : НИ Лаптоп Тастатура за Лаптоп ACER AS5741 G ЦРНА(Компатибилен со 5810 T,ОЕМ)Боја : Како н