Руската Тастатурата за HP Павилјон G43 Г4-1000 G6S G6T G6X G6-1000 CQ43 CQ43-100 CQ57 G57 430 СЕКРЕТАР-46740-XAA 697530-251 RU тастатура

Руската Тастатурата за HP Павилјон G43 Г4-1000 G6S G6T G6X G6-1000 CQ43 CQ43-100 CQ57 G57 430 СЕКРЕТАР-46740-XAA 697530-251 RU

DEN 367.00
-6 %
DEN 390.72

Количина на стоки


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com


Други карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
G4

Најдобри понуди

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D
  • Неодамнешно

НИ Тастатурата За ACER AS5741G ЦРНА Компатибилен со 5810T Нов Лаптоп, Тастатури Со Бесплатен Превозот PN:NSK-AL11D 9Z.N1H82.11D

544.80 DEN 480.00

Објектот Спецификација : НИ Лаптоп Тастатура за Лаптоп ACER AS5741 G ЦРНА(Компатибилен со 5810 T,ОЕМ)Боја : Како н

НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско
  • Неодамнешно

НОВИ позадинско осветлување на руската тастатурата За Dell Inspiron 15 Игри 7566 7567 лаптоп руската Тастатура Со позадинско

DEN 940.80

Нов лаптоп, руски RU Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.ЦрнаРуската RU тас

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Air 13.3 A1369 A1466
  • Неодамнешно

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За MacBook Air 13.3 A1369 A1466

DEN 672.00

Бренд Нови AZERTY FR француски тастатура+ОсветлувањеПозадинско осветлување+100pcs тастатура завртки За Mac Book A

Англиски тастатурата за TOSHIBA SATELLITE s50 на унодц S55 L70 L75 C70 C75 сребро НИ со рамка со светлото лаптоп тастатура топла
  • Неодамнешно

Англиски тастатурата за TOSHIBA SATELLITE s50 на унодц S55 L70 L75 C70 C75 сребро НИ со рамка со светлото лаптоп тастатура топла

1423.20 DEN 1139.00

забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да вли