Binzel Стил MB 36KD Гас Ладење CO2 МИГ Заварување Факел 5M

Binzel Стил MB 36KD Гас Ладење CO2 МИГ Заварување Факел 5M

DEN 4122.00
-5 %
DEN 4339.20

Количина на стоки

Binzel Стил 36 KD Гас Ладење CO2 МИГ Заварување Факел 5 M Технички Датум : Оценка : 340 A CO2 320 A Мешани Гас Должност cycel : 60% жица големина : 0.8-1.2 mm
Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 работни дена Друга Земја : 30-60 дена објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по 40 работни дена. Увозни давачки Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект. Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад. Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот. Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Број На Модел На:
36KD
Заварување Тип:
Миг Факелот
Бренд Име:
JINSLU
Тип:
заварување факелот
Заварување Капацитет:
300A

Најдобри понуди

Mapp Гас Лемење Факелот со Себе Палење Одржување одговараат 14.1-16oz MAPP Пропан Цилиндар CGA600(1-20UNEF) Лемење Факел Режач
  • Неодамнешно

Mapp Гас Лемење Факелот со Себе Палење Одржување одговараат 14.1-16oz MAPP Пропан Цилиндар CGA600(1-20UNEF) Лемење Факел Режач

4335.84 DEN 2385.00

Премиум Mapp Гас Само Палење Предизвика Лемење Пропан Водовод Hvac Накит CGA600 CEТаа е направена од страна на н

NT1 -3L Воздух за Ладење Гас Метални ЛАЧНО Заварување Пиштол Северна Миг Заварување Факел Заедно Со Lin-clon Фитинг 3 Метри
  • Неодамнешно

NT1 -3L Воздух за Ладење Гас Метални ЛАЧНО Заварување Пиштол Северна Миг Заварување Факел Заедно Со Lin-clon Фитинг 3 Метри

2217.60 DEN 2107.00

NT1 3 L Воздух за Ладење Гас Метални ЛАЧНО Заварување Пиштол Северна Миг Заварување Факел Заедно Со Linclon Фи

Гас Сечење Факел САД Стил 62 ТЕШКИ за СЕЧЕЊЕ ФАКЕЛ 18 475mm Должина за Употреба со Сите Гориво Гасови со Совети 6290 упатство
  • Неодамнешно

Гас Сечење Факел САД Стил 62 ТЕШКИ за СЕЧЕЊЕ ФАКЕЛ 18 475mm Должина за Употреба со Сите Гориво Гасови со Совети 6290 упатство

1837.44 DEN 1470.00

Гас Сечење Факел САД Стил 62 ТЕШКИ за СЕЧЕЊЕ ФАКЕЛ 18" 475mm Должина за Употреба со Сите Гориво Гасови со Сове