Симпатична Облаци Небото 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба канцеларија Tapestry Drapes Cotinas за дома ѕид декоративни

Симпатична Облаци Небото 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба канцеларија Tapestry Drapes Cotinas за дома ѕид

DEN 3999.00
-41 %
DEN 6777.60

Количина на стоки


Оваа 3d завеса е куки висат процес, што е Повеќе од три-димензионални. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои.
Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас слободно. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Љубезно потсетување :
Завесата е свилен, кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне напорно работи на допир custain.3937008 јас nches Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager ние може да се направи реклама на вашите барања. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.
Мерење
Производ вистински пукање во продавница
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade.
ние може да се направи на перница покријат истата шема како завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%.
Ве молиме овозможи 1-3cm devition поради hemmin. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам. и ќе добиете заврши sewed завеси со куки.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ви благодариме Фабрика
.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.


Други карактеристики

Големина:
W180cm H220cm, W200cm H180cm, W220cm H180cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H 265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
CV-770
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески Луксузни завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Подароци На Децата

Најдобри понуди

Убава Пеперутка Завеси, Украсни Прозорец Скрининг Чиста Tulle Voile за Дневна Соба и Спалната соба Балкон третман ролетни
 • Неодамнешно

Убава Пеперутка Завеси, Украсни Прозорец Скрининг Чиста Tulle Voile за Дневна Соба и Спалната соба Балкон третман ролетни

435.84 DEN 275.00

Убава Пеперутка Печатени Burnout Voile Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Декоративни Прозорец Скр

Црна и бела Затемнување Завеса Дневна соба Прозорец Завеси За Деца Полиестер/Памук Чиста Завеси Висок квалитет
 • Неодамнешно

Црна и бела Затемнување Завеса Дневна соба Прозорец Завеси За Деца Полиестер/Памук Чиста Завеси Висок квалитет

7200.00 DEN 3672.00

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Грција Луксузни 3D Затемнување Завеси Drapes За Кујна, Дневна соба и Кревет соба Прозорец Завеси Хотел/Канцеларија Ѕид Tapestry
 • Неодамнешно

Грција Луксузни 3D Затемнување Завеси Drapes За Кујна, Дневна соба и Кревет соба Прозорец Завеси Хотел/Канцеларија Ѕид Tapestry

5808.00 DEN 4066.00

Ако ви треба на истата шема , , , туш завеса, ве молиме контактирајте меБоја 1Бојата 2Боја 3Бојата 4Боја 5Бој

Нирвана Висока Прецизност Жакард Завеса Едноставна Европски Стил Луксузни Светлина Нов Живот Завеси Cortinas Спалната Соба Сребро
 • Неодамнешно

Нирвана Висока Прецизност Жакард Завеса Едноставна Европски Стил Луксузни Светлина Нов Живот Завеси Cortinas Спалната Соба Сребро

1296.00 DEN 816.00

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попу

Сопствени Направени корејски Принцеза Стил Завеси Везови Чипка Tulle Завеса за Дневна Соба Убавина Девојка Спална соба Прозорец
 • Неодамнешно

Сопствени Направени корејски Принцеза Стил Завеси Везови Чипка Tulle Завеса за Дневна Соба Убавина Девојка Спална соба Прозорец

2538.24 DEN 2030.00

Produt деталиФункција : Предмет : Прозорец ЗавесиМатеријал : Црнаout крпа+ Везови tulleБои : Зелена и ВиолетоваГ

Луксузна Европската везови завеси за дневна соба класичен high-end обичај завеси за спалната соба Прозорец завеса кујна/Хотел
 • Неодамнешно

Луксузна Европската везови завеси за дневна соба класичен high-end обичај завеси за спалната соба Прозорец завеса кујна/Хотел

1455.36 DEN 742.00

Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче Ако не постои завеса големина сакате, ние може да

Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Saguaro Кактус Оркестарот Ariozona Пустината Пејзаж со Кактус и Планина во Пролет, Вечер
 • Неодамнешно

Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Saguaro Кактус Оркестарот Ariozona Пустината Пејзаж со Кактус и Планина во Пролет, Вечер

3734.40 DEN 1905.00

Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош Исто така да Прилагодите на омил

Римската Цвет Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Ролетни На Прозорците Возен Ткаенини Jalousie Сенки Rideaux Panel
 • Неодамнешно

Римската Цвет Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Ролетни На Прозорците Возен Ткаенини Jalousie Сенки Rideaux Panel

1013.76 DEN 659.00

Големина:1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашио

Врежан цвеќиња 3D Завеса Спалната соба Затемнување Завеси за Дневна Соба Дома Декорација деца момчиња девојка куќа
 • Неодамнешно

Врежан цвеќиња 3D Завеса Спалната соба Затемнување Завеси за Дневна Соба Дома Декорација деца момчиња девојка куќа

5040.00 DEN 4032.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90% Материјал : Полиестер затемнување т

Бавно Душата Сино Зелена Памук Sliver Завеса Модерна Шарени Tulle Завеси За Дневна Соба Cortina Cortinas Кујна, Спална Соба
 • Неодамнешно

Бавно Душата Сино Зелена Памук Sliver Завеса Модерна Шарени Tulle Завеси За Дневна Соба Cortina Cortinas Кујна, Спална Соба

576.00 DEN 363.00

* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback / tassel / зрнца / vala

Новиот објект на големо и мало Прилагодено полиестер лен транспарентен зебра ролетни прозорец завеси за дневна соба H02-002
 • Неодамнешно

Новиот објект на големо и мало Прилагодено полиестер лен транспарентен зебра ролетни прозорец завеси за дневна соба H02-002

DEN 1200.00

Ќе го постави цел целосно .Ако доаѓаат од Бразил ,ве молам кажете ми ги CNPJ ,И Mexicans обезбеди Ддв БР Ние ќе с