М2 М2.5 М3 М4 M5 Најлон Завртка / Орев / За Миење Асортиман Комплет.

М2 М2.5 М3 М4 M5 Најлон Завртка / Орев / За Миење Асортиман Комплет.

DEN 623.52

Количина на стоки


Најлон М2 ~ М5 Завртки / Ореви / Подлошки Асортиман Комплет.
Вкупно 270 парчиња.
Спакувана во пластична кутија.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
Листата :
М2 хексадецимален орев, 20 парчиња.
М2 миење, 20 парчиња.
М2 x 4mm завртка, 10 парчиња.
М2 x навој 10мм, 10 парчиња.
М2.5 хексадецимален орев, 20 парчиња.
М2.5 миење, 20 парчиња.
М2.5 x 6mm завртка, 10 парчиња.
М2.5 x 12mm завртка, 10 парчиња.
М3 хексадецимален орев, 20 парчиња.
М3 за миење, 20 парчиња.
M3 x 6mm завртка, 10 парчиња.
M3 x 12mm завртка, 10 парчиња.
M4 хексадецимален орев, 20 парчиња.
M4 за миење, 20 парчиња.
M4 x 8мм завртка, 10 парчиња.
M4 x 15mm завртка, 10 парчиња.
М5 хексадецимален орев, 10 парчиња.
М5 за миење, 10 парчиња.
М5 x навој 10мм, 5 парчиња.
М5 x 20mm завртка, 5 парчиња.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
200-299Pcs
Број На Модел На:
SCW-KIT1-1
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки

263.52 DEN 240.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка
  • Неодамнешно

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка

527.52 DEN 464.00

50pcs / многу NPT 1 / 4 Хексадецимален Штекер Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува