( 1000 компјутери/многу ) Метрички M6 x 8мм Најлон Хексадецимален Болт, Хексагонална Завртка.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички M6 x 8мм Најлон Хексадецимален Болт, Хексагонална Завртка.

DEN 4704.00

Количина на стоки


Најлон Хексадецимален Гром.
Количина : многу 1000 парчиња.
Навој дијаметар : Метрички M6 (6mm), конец должина од 8мм.
Материјали : Најлон PA66.
Ние можеме да снабдување на големо наредби, ако треба масовно цел/купување на, ве молиме слободно да ме контактирате.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3. Ако сакате да онлајн следење на пратката испорака на информации и цел помалку потоа $30 ДОЛАРИ, не се избере БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ услуга.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
SCW-D/M6x8-1000

Најдобри понуди