(1000 компјутери/многу ) M2x5mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

(1000 компјутери/многу ) M2x5mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

DEN 1872.00

Количина на стоки


Метрички М2 x 5mm Црна Најлон Завртки.
Количина : многу од 100 0 парчиња.
Материјали : Најлон.
Боја : Црна.
Завртка тема : M2/(2mm), конец должина 5mm(не вклучуваат врвот на главата)
Тема на теренот : 0.4 mm
100% нов , Ro HS согласност.
Други должина тип и орев ве молиме да ја посетите мојата продавница.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
1000Pcs & Над
Број На Модел На:
SCW-НЛБ/M2x5-1000
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка
  • Неодамнешно

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка

527.52 DEN 464.00

50pcs / многу NPT 1 / 4 Хексадецимален Штекер Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува