М3 Копчето Штекер Кап Завртки за Kossel 2020 Алуминиумски Профил n Линеарна Шини

М3 Копчето Штекер Кап Завртки за Kossel 2020 Алуминиумски Профил n Линеарна Шини

DEN 230.40

Количина на стоки


Копчето штекер кап завртки по пакет
100pcs М М3*10
Тоа е опција за Kossel 3 D Печатач гради со користење на Robot Digg Vertex, 2020 алуминиумски профил n линеарна шини.
Можеби ќе треба
""
""
линеарни железнички w/ шпедиција
Метал Агол & превоз
Т-Нут


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Челик
Завртка Тип:
Машина Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
100-199Pcs
Димензии:
М3*10
Број На Модел На:
М3*10
Глава Стил:
Пан

Најдобри понуди

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата
  • Неодамнешно

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата

DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од ст

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки

263.52 DEN 240.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н