Метрички М3 Црна Најлон Завртка & Орев Избрани за Полнење, М3 x4 х5 x6 x8 x10 x12 x15 x18mm

Метрички М3 Црна Најлон Завртка & Орев Избрани за Полнење, М3 x4 х5 x6 x8 x10 x12 x15 x18mm

DEN 575.52

Количина на стоки


Метрички М3 Црна Најлон Завртки и Орев Асортиман Комплет.
Материјали : Најлон.
Боја : Црна.
Завртка тема : M3/(3мм), конец должина 4mm ~ 18mm(не вклучуваат врвот на главата)
Тема на теренот : 0.5 mm
Спакувана во пластична кутија.
100% нов , Ro HS согласност.
Избрани комплет листа :
М3 орев, 80 парчиња.
M3x4mm завртка, 10 парчиња.
M3x5mm завртка, 10 парчиња.
M3x6mm завртка, 10 парчиња.
M3x8mm завртка, 10 парчиња.
M3x10mm завртка, 10 парчиња.
M3x12mm завртка, 10 парчиња.
M3x15mm завртка, 10 парчиња.
M3x18mm завртка, 10 парчиња.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
SCW-KIT5-1
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата
  • Неодамнешно

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата

DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од ст

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка
  • Неодамнешно

50pcs/многу NPT 1/4 Хексадецимален Штекер месинг Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува На Цевка/Цевка

527.52 DEN 464.00

50pcs / многу NPT 1 / 4 Хексадецимален Штекер Цевки Plug За Запечатување Инсталирање на Вода Гас Нафта Завршува