( 1000 компјутери/многу ) Метрички M4 x 18mm Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка.

( 1000 компјутери/многу ) Метрички M4 x 18mm Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка.

DEN 2448.00

Количина на стоки


Метрички M4 x 18mm Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка .
Количина : многу од 1 000 парчиња.
Материјали : Најлон.
Завртка тема : M4/(4mm), конец должина 18mm (не вклучуваат врвот на главата) .
Тема на теренот : 0.7 mm
100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
1000Pcs & Над
Број На Модел На:
SCW-NL/M4x18-1000
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди