(100 компјутери/многу ) M2x6mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

(100 компјутери/многу ) M2x6mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

DEN 431.52

Количина на стоки


Метрички М2 x 6mm Црна Најлон Завртки.
Количина : многу 10 0 парчиња.
Материјали : Најлон.
Боја : Црна.
Завртка тема : M2/(2mm), конец должина 6mm(не вклучуваат врвот на главата)
Тема на теренот : 0.4 mm
100% нов , Ro HS согласност.
Други должина тип и орев ве молиме да ја посетите мојата продавница.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
SCW-НЛБ/M2x6-100
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди