100PCS Пластични завртки најлон надвор хексагонална гром M6*8/10/12/16-50мм изолација пластични завртки хексадецимален гром завртка

100PCS Пластични завртки најлон надвор хексагонална гром M6*8/10/12/16-50мм изолација пластични завртки хексадецимален гром завртка

DEN 175.68

Количина на стокиДруги карактеристики

Димензии:
M6x8 мм, M6x10 мм, M6x12 мм, M6x16 мм, M6x20 мм, M6x25 мм, M6x30 мм, M6x35 мм, M6x40 мм, M6x45 мм, M6x50 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M6

Најдобри понуди

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм
  • Неодамнешно

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм

DEN 284.64

200 PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6 / 8 / 1

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката

253.92 DEN 231.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија...

Бесплатен превозот 30PCS М4*6/8/10/12/16/20/25/ DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален шестоаголна глава завртка со висок квалитет
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 30PCS М4*6/8/10/12/16/20/25/ DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален шестоаголна глава завртка со висок квалитет

DEN 181.92

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

100pcs/многу М3(3мм) Сите Тема Црна Легиран Челик Grade12.9 Висока Затегнувачка Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки
  • Неодамнешно

100pcs/многу М3(3мм) Сите Тема Црна Легиран Челик Grade12.9 Висока Затегнувачка Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки

DEN 282.72

Ова е за една кеса на 100 парчиња Сите Нишка на Одделение 12.9 DIN912 Легиран Челик Хексадецимален Socket Head Кап З