(100 компјутери/многу ) Метрички М5 x 30мм Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

(100 компјутери/многу ) Метрички М5 x 30мм Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

DEN 576.00

Количина на стоки


Метрички М5 x 30мм Црна Најлон Завртки.
Количина : многу 10 0 парчиња.
Материјали : Најлон.
Боја : Црна.
Завртка тема : пат М5/(5мм), конец должина 30мм(не вклучуваат врвот на главата)
Тема на теренот : 0.8 mm
100% нов , Ro HS согласност.
Други должина тип и орев ве молиме да ја посетите мојата продавница.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
SCW-НЛБ/M5x30-100
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки

263.52 DEN 240.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата
  • Неодамнешно

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата

DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од ст