М2 М2*32/35/38/40/45/50/60 M2x32/35/38/40/45/50/60 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на Завртката

М2 М2*32/35/38/40/45/50/60 M2x32/35/38/40/45/50/60 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата

DEN 288.00

Количина на стоки

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М2 М2*32/35/38/40/45/50/60 M2x32/35/38/40/45/50/60 304 Нерѓосувачки Челик DIN7985 Гром Philips Крстот Вдлабнати Круг Пан Главата на Завртката
Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm Спецификација М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 M10
Навој Дијаметар
d 2 2.5 3 3.5 4 5.3 6 8 10
Глава Дијаметар
dk 3.1 4.1 5 5.5 6.5 8.4 9.8 13 17.1
Глава Дебелина
к 1.1 1.5 1.7 2 2.2 2.9 3.4 4.5 6


Други карактеристики

Големина:
25Pcs 304ss M2x32, 24Pcs 304ss M2x35, 20Pcs 304ss M2x38, 20Pcs 304ss M2x40, 18Pcs 304ss M2x45, 15Pcs 304ss M2x50, 12Pcs 304ss M2x60
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M2x32 M2x35 M2x38 M2x40 M2x45 M2x50 M2x60
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 50PCS M3*6/8/10/12/16/20/25 висок квалитет на 304 Нерѓосувачки stee хексадецимален шестоаголна глава завртка
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50PCS M3*6/8/10/12/16/20/25 висок квалитет на 304 Нерѓосувачки stee хексадецимален шестоаголна глава завртка

201.12 DEN 183.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

100pcs/многу М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Копчето Главата Штекер Кап Завртки Метрички
  • Неодамнешно

100pcs/многу М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Копчето Главата Штекер Кап Завртки Метрички

401.28 DEN 401.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Коп

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката

253.92 DEN 231.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н