М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата Обезглавени Врвот Жица За Продажба

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата

DEN 264.00

Количина на стоки


Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од страна на Г * L состав (дијаметар * должина) вкупна должина Единица : mm Тема големина d М1.4 М1.6 М1.8 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M18 M20 Теренот P 0.3 0.35 0.35 0.4 0.45 0.5 0.7 0.8 1 1.25 1.5 1.75 2 2 2.5 2.5 S Номинална 0.7 0.7 0.7 0.9 1.3 1.5 2 2.5 3 4 5 6 6 8 10 10 Max 0.724 0.724 0.724 0.902 1.295 1.545 2.045 2.56 3.08 4.095 5.095 6.095 6.095 8.115 10.12 10.12 Мин 0.711 0.711 0.711 0.889 1.27 1.52 2.02 2.52 3.02 4.02 5.02 6.02 6.02 8.025 10.03 10.03 Т 0.6 0.7 0.8 0.8 1.2 1.2 1.5 2 2 3 4 4.8 5.6 6.4 7.2 8
Најмалку 5 знаци
'


Други карактеристики

Големина:
M12
Должина:
25mm 5pieces, 30mm 5pieces, 35mm 4pieces, 40mm 3pieces, 45mm 3pieces, 50mm 2pieces, 12mm 10pieces, 20mm 5pieces, 16mm 8pieces
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Пакет:
50-99Pcs
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EARUELETRIC
DIY Материјали:
Металугрија
Глава Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
304 Вратоврска Kemi М2.5 Серија
Глава тип:
Внатрешниот хексагонални
Стандарден Тип:
националниот стандард
категорија:
Поставете Завртки
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Најдобри понуди

М16.*25/30мм 304Stainless Челик, Т-ДИН Стандард Бран Позиционирање Монистра Завртки Сет Топ Хексадецимален Socket Head Топката
  • Неодамнешно

М16.*25/30мм 304Stainless Челик, Т-ДИН Стандард Бран Позиционирање Монистра Завртки Сет Топ Хексадецимален Socket Head Топката

DEN 240.00

Најмалку 5 знациИма позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се погоди, спецификаци

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата Обезглавени Капа Црна Сет Завртки
  • Неодамнешно

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата Обезглавени Капа Црна Сет Завртки

DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances, особено оние кои се грижат многу туп, завртка референтна големина сост

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм
  • Неодамнешно

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм

DEN 284.64

200 PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6 / 8 / 1