PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери

PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери

DEN 253.92

Количина на стоки


PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери Име на Производ : Компјутерски Случај Завртки; Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 150g Вкупната Големина : 14 x 9mm/0.55" x 0.35"(L*Макс.Г) Главниот Боја : Црна; Конец Големина : M3.5(6 #-32) × 6mm/1.4" x 2.4"(D*L) Филипс Големина : 4mm/0.16"; Теренот : 0.8 mm Главата Големина : 9 x 5mm/0.35" x 0.2"(D*T); Чекор Големина : 6 x 2,5 mm/0.24" x 0.1"(D*T) Карактеристики : Должина на овие Навртки се 14mm, Нишка должина е 6mm и Глава Дијаметар е 9mm. На Шрафовите може да или со соблече и го стави на мојата рака користејќи го палецот зафат или можете да го користите соодветни шрафцигер. Овие квалитет направена палецот завртки обезбеди брза инсталација за обезбедување на случаи и лесно можат да бидат построги од страна на рака, без многу сила. Овие палецот завртки се замена за надворешниот случај завртки. Ова го прави многу полесно да се отстрани страни, без потреба за шрафцигер. Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Компјутер Случај Палецот Завртки; Забелешка : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.


Други карактеристики

Број На Модел На:
Завртки
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Станот
Пакет:
50-99Pcs
Материјал:
Јаглероден Челик

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки

263.52 DEN 240.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

Бесплатен превозот 50PCS M3*6/8/10/12/16/20/25 висок квалитет на 304 Нерѓосувачки stee хексадецимален шестоаголна глава завртка
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50PCS M3*6/8/10/12/16/20/25 висок квалитет на 304 Нерѓосувачки stee хексадецимален шестоаголна глава завртка

201.12 DEN 183.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

100pcs/многу М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Копчето Главата Штекер Кап Завртки Метрички
  • Неодамнешно

100pcs/многу М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Копчето Главата Штекер Кап Завртки Метрички

401.28 DEN 401.00

Ова е за една кеса на 100 парчиња на М5(5mm) Црна од Легиран Челик Grade10.9 Висока Затегнувачка Ален Завртки Коп

100pcs/многу М3(3мм) Сите Тема Црна Легиран Челик Grade12.9 Висока Затегнувачка Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки
  • Неодамнешно

100pcs/многу М3(3мм) Сите Тема Црна Легиран Челик Grade12.9 Висока Затегнувачка Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки

DEN 282.72

Ова е за една кеса на 100 парчиња Сите Нишка на Одделение 12.9 DIN912 Легиран Челик Хексадецимален Socket Head Кап З

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм
  • Неодамнешно

200PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6/8/10/12/14/16/18/20/25мм

DEN 284.64

200 PCS М3 Нерѓосувачки челик крстот завртка филипс завртка Завртки Круг Рамна глава Метрички Навој M3*6 / 8 / 1