М3 М4 не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 DIN316 Пеперутка Крило Завртки 50pcs/многу

М3 М4 не ' Рѓосувачки Челик 304 А2 DIN316 Пеперутка Крило Завртки 50pcs/многу

DEN 959.52

Количина на стоки


Големина На Крило Завртки
Детали На Крило Завртки
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.


Други карактеристики

Големина:
M4, M3
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 16mm
Вози Стил:
Никој
Пакет:
50-99Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M386
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
крило глава

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 30PCS М4*6/8/10/12/16/20/25/ DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален шестоаголна глава завртка со висок квалитет
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 30PCS М4*6/8/10/12/16/20/25/ DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален шестоаголна глава завртка со висок квалитет

DEN 181.92

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н

М16.*25/30мм 304Stainless Челик, Т-ДИН Стандард Бран Позиционирање Монистра Завртки Сет Топ Хексадецимален Socket Head Топката
  • Неодамнешно

М16.*25/30мм 304Stainless Челик, Т-ДИН Стандард Бран Позиционирање Монистра Завртки Сет Топ Хексадецимален Socket Head Топката

DEN 240.00

Најмалку 5 знациИма позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се погоди, спецификаци

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100PCS DIN912 M3*14/16/20 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката

253.92 DEN 231.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н