(100 компјутери/многу ) Метрички М5 x 50mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

(100 компјутери/многу ) Метрички М5 x 50mm Црна Најлон Филипс Пан-Header Завртка.

DEN 768.00

Количина на стоки


Метрички М5 x 50mm Црна Најлон Завртки.
Количина : многу 10 0 парчиња.
Материјали : Најлон.
Боја : Црна.
Завртка тема : пат М5/(5мм), конец должина 50mm(не вклучуваат врвот на главата)
Тема на теренот : 0.8 mm
100% нов , Ro HS согласност.
Други должина тип и орев ве молиме да ја посетите мојата продавница.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
SCW-НЛБ/M5x50-100
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата
  • Неодамнешно

М12*12/16/20-50 304 Нерѓосувачки Челик Завртки Сет Топ Машина Метри Внатрешен Хексагонални Хексадецимален Штекер Купот На Главата

DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за камерата, завртка референца спецификации од ст