(50 компјутери/многу ) M4x18mm Црна Најлон Филипс/Слот Пан Насловот Завртка.

(50 компјутери/многу ) M4x18mm Црна Најлон Филипс/Слот Пан Насловот Завртка.

DEN 383.52

Количина на стоки


M4 x 18mm Црна Најлон Филипс/Слот Пан Главата на Завртката.
Количина : многу од 5 0 парчиња.
Боја : Црна.
100% нов , Ro HS согласност.
Навој дијаметар : M4 / (4mm), тема на теренот : 0.7 мм.
Глава дијаметар : 6.7 мм, раководител висина 3.2 mm.
Тема должина : 18mm (не вклучуваат главата).
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
SCW-НЛБ/M4x18-50
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди