( 50 компјутери/многу ) Метрички M4 x 30мм Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка.

( 50 компјутери/многу ) Метрички M4 x 30мм Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка.

DEN 384.00

Количина на стоки


Метрички M4 x 30мм Најлон Филипс/Слот за Пан-Header Завртка .
Количина : многу од 5 0 парчиња.
Материјали : Најлон.
Завртка тема : M4/(4mm), конец должина 30мм (не вклучуваат врвот на главата) .
Тема на теренот : 0.7 mm
100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.


Други карактеристики

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
SCW-NL/M4x30-50
Вози Стил:
Филипс
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Пан
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
50-99Pcs
Завртка Тип:
.

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 50 компјутери М4*6 316 од не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Flat Хексадецимален Шестоаголна Глава Ален Завртки

263.52 DEN 240.00

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се н