Секси Bodycon Црна Faux Кожа Молив Здолниште Мода Плус Големина XXS-9XL Saias Femininas Дами Секојдневен Пред Назад Шлиц Midi Здолништа

Секси Bodycon Црна Faux Кожа Молив Здолниште Мода Плус Големина XXS-9XL Saias Femininas Дами Секојдневен Пред Назад Шлиц Midi

DEN 767.52

Количина на стоки

Жените Секси Bodycon Црна Faux Кожа Молив Здолниште Мода Плус Големина XXS-9 XL Saias Femininas Дами Секојдневен Пред Назад Шлиц Midi Здолништа Објект од Типот : Црна Кожа Здолниште; Плус Големина Midi Здолниште; Дами Молив Здолништа; Saias Femininos Пол : Жените / Жена, Жена, Девојка, Дама/ Дами; Femininos / Femininas Повод : Случајни, Улица; Работи; Канцелариски и друг разновиден повод Големина : XXS, XS ,S, M, L, XL, XXL ,XXXL,4 XL,5 XL 6 XL (Голем ПЛУС ГОЛЕМИНА) Боја : Црна Материјал : Faux Кожа Прилагодување : Да трговија на Големо : Да се Откажат Превозот : Да Превозот Надомест : Бесплатен Превозот(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, СЕКРЕТАР на Воздухот Mail, e Packet и др.), други брзи превозот со огромен discoun време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена) се Врати&Наплата : Да
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
здолниште должина 60 cm
100% Atual Фото
БОЈА
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
1. Ние се стремиме кон клиентите извонредност, ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
2. Не остави негативен или неутрален повратни информации, бидејќи ние нудиме добра услуга по
3. Ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа.
4. Добра комуникација придобивки и од купувачот и продавачот.
ПЛАЌАЊЕ
1. Постојат многу плаќање : Alipay, Кредитна Картичка, T/T, Western Union.
2. Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express помине и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволителни со тоа.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
1. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
2. Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор.
3. Ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО по плаќањето е потврдено од страна на Aliexpress. (Во 48 часа)
4. Вашата исплата не вклучува Обичај должност.
5. Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности.
6. Сите предмети ние брод преку Кина Пост Воздух Mail (околу 15-58days), e Packet(околу 5-20days), DHL(за 3-7days).
7. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за понатамошна помош.


Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
кожа здолниште
Пол:
Жените
профил:
Тип H
Половината тип:
Висок Половината
Стил:
патување
Здолниште тип:
Пакет хип здолниште
Должина На Здолниште:
Средниот-здолниште
Поп / процес:
Патент смола солидна боја декоративни крои линија
Година сезона:
2016 година
боја:
црна/црвена/каки/winered

Најдобри понуди

Neophil 2017 Зима Ретро Дами Црна СТП Faux Кожа Секси Midi Молив Здолништа Плус Големина 5XL Bodycon канцелариска Работа Носат
 • Неодамнешно

Neophil 2017 Зима Ретро Дами Црна СТП Faux Кожа Секси Midi Молив Здолништа Плус Големина 5XL Bodycon канцелариска Работа Носат

1055.52 DEN 739.00

Големина на ПОЛОВИНАТА ХИП ДОЛЖИНА cm инчен cm инчен cm инчен S 64 cm 24.96" 82 см 31.98" 63 см 24.57" М 68 см 26.52" 86 см 33.54" 63 с

Готски Гроздобер Палата Fishtail Здолниште за Жените Steampunk Црна Висока Половината Здолништа Везови Чипка Кратко Здолниште
 • Неодамнешно

Готски Гроздобер Палата Fishtail Здолниште за Жените Steampunk Црна Висока Половината Здолништа Везови Чипка Кратко Здолниште

2832.00 DEN 2690.00

ПлаќањеНачинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Wester

2018 Најновите Бебе Девојка Здолниште Деца Виножито Туту Здолништа Топла Продажба Pettiskirt Туту Custome Партија Свадба Танц
 • Неодамнешно

2018 Најновите Бебе Девојка Здолниште Деца Виножито Туту Здолништа Топла Продажба Pettiskirt Туту Custome Партија Свадба Танц

749.28 DEN 480.00

Цена : $5.59 $11.98Цена : $9.99 $24.98Цена : $9.99 $27.98Цена : $5.99 $11.99Цена : $6.99 $11.99Цена : $0.01 $14.58Цена : $9.99 $15.61Цена : $10.99 $16.98Це

Adyce 2017 Нови Пристигнување Жените Завој Молив Здолниште Секси Бело Средината На Теле Шупливи Од Домот Славна Личност Матурска
 • Неодамнешно

Adyce 2017 Нови Пристигнување Жените Завој Молив Здолниште Секси Бело Средината На Теле Шупливи Од Домот Славна Личност Матурска

2346.24 DEN 1994.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања, Доб

Жените Коленото-должина на Здолништа со Висока Половината Секси Женска Џебови Сина Еден Гради Тексас Здолниште Лето
 • Неодамнешно

Жените Коленото-должина на Здолништа со Висока Половината Секси Женска Џебови Сина Еден Гради Тексас Здолниште Лето

767.52 DEN 660.00

Опис На ПроизводотПредлог : 1.Ве молиме посебна други облека кога ќе перење тоа 2.Ве молиме пак со фармерк

Оригиналниот Дизајн на Пролет и Лето Сина Чист Памук, Лен Pleated Здолниште Жените Половината се Водат Долги Здолништа Женска
 • Неодамнешно

Оригиналниот Дизајн на Пролет и Лето Сина Чист Памук, Лен Pleated Здолниште Жените Половината се Водат Долги Здолништа Женска

1616.16 DEN 1536.00

Оригиналниот Дизајн на Пролет и Лето Сина Чист Памук, Лен Pleated Здолниште Жените Половината се Водат Долг

Anasunmoon Жените Pleated Здолништа 2017 Bling Bling Сјајот Злато Разгореа Висока Половината Туту Партија Дами Пролет Лето Midi
 • Неодамнешно

Anasunmoon Жените Pleated Здолништа 2017 Bling Bling Сјајот Злато Разгореа Висока Половината Туту Партија Дами Пролет Лето Midi

1199.52 DEN 660.00

Здраво почитувани;5%75% попуст секој ден во нашата продавница!!! Ние ќе брод на стоките во 35 ден!!! Прими сто

FOLOBE Гума Црвено Балет Коленото Должина Туту Tulle Здолништа Возрасни Висока Половината Здолниште Dancewear Гроздобер Лолита
 • Неодамнешно

FOLOBE Гума Црвено Балет Коленото Должина Туту Tulle Здолништа Возрасни Висока Половината Здолниште Dancewear Гроздобер Лолита

911.52 DEN 684.00

Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријате

Висок Половината Bodycon СТП Кожа Клуб Молив Здолниште Жена Облека Секси Здолниште 5 Бои Есен Зима Повик за Чиста Боја Saia Feminina
 • Неодамнешно

Висок Половината Bodycon СТП Кожа Клуб Молив Здолниште Жена Облека Секси Здолниште 5 Бои Есен Зима Повик за Чиста Боја Saia Feminina

612.00 DEN 434.00

Супер добар квалитет, фабрика директна продажба, нов бренд за облекаСите вистински слики, физичка на сн

Пакет Хип Молив Здолниште Секси Високи Половината Змија Печати Здолниште 2017 Топла Продажба Канцеларија Жените Bodycon Дами
 • Неодамнешно

Пакет Хип Молив Здолниште Секси Високи Половината Змија Печати Здолниште 2017 Топла Продажба Канцеларија Жените Bodycon Дами

225.12 DEN 193.00

Големина На ТабелатаКвалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизај

Персонализација на Пролет Лето Плус Големина 3XS-10XL асиметрични Женска Средината на Должината Сплит Шлиц Заврши Стил Здружени
 • Неодамнешно

Персонализација на Пролет Лето Плус Големина 3XS-10XL асиметрични Женска Средината на Должината Сплит Шлиц Заврши Стил Здружени

DEN 1439.52

95% Полиестер / 5% Полиуретан (Spandex)Се повлече На затворањеМашина за миење ладно / Собори сува / не кајган

Нови 2017 Нерегуларни Долго Здолниште Жените Гроздобер Бела Цветни Печати Страна Шлиц Заврши Макси Здолниште Boho Лето Плажа
 • Неодамнешно

Нови 2017 Нерегуларни Долго Здолниште Жените Гроздобер Бела Цветни Печати Страна Шлиц Заврши Макси Здолниште Boho Лето Плажа

623.52 DEN 592.00

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување! 1 : Како различни компјутери

Бебе здолништа Девојки сите памук носталгија се мијат,три боја цвеќиња пеперутки везови деца носат Деца здолништа МЗ 2323
 • Неодамнешно

Бебе здолништа Девојки сите памук носталгија се мијат,три боја цвеќиња пеперутки везови деца носат Деца здолништа МЗ 2323

DEN 383.52

Име на производ : Девојки здолништеБоја : Розова & Жолта & ЗеленаГолемина : За 90115 cm девојкиГолемина опции