doershow Брза Испорака Мода Африка Свадба Чевли Со Појавување на Кеси Африканските Жени Чевли и Чанти Поставите Бесплатен Превозот!! HZL1-29

doershow Брза Испорака Мода Африка Свадба Чевли Со Појавување на Кеси Африканските Жени Чевли и Чанти Поставите Бесплатен Превозот!!

DEN 2870.00
-35 %
DEN 4416.00

Количина на стоки


До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантата
Стоки Опис :
Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата. свадба чевлите и чантата и така натаму.Многу дизајн во акции за вашиот избор.
1.Чевли појавување на спојката торба : цената е за еден сет вклучувајќи 1pair на чевли и 1pc на торба.
2.Материјал : специјален сјајна материјал со украсени превозот камења ширум
3.Боја : разни бои како фотографија.
4.Обработка на време : само 2 работни дена.
5.Превозот : Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.
6.Политика на враќање : ако не се задоволи со стоката, ние може да се размена на стоки или наплата. Испорака надоместокот за размена на стоки се на сметка на клиентот. Ве молиме пишете ни со стока слика откако сте го добиле. Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вратите или размена.
7.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да ви обезбеди квантитет цитат со вашиот брод трошоци за одделно
Ние може да обезбеди сите видови на модни чевли и појавување на кеси.свадба чевли и појавување на торба.
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што можете!
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!


Други карактеристики

Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Бренд Име:
doershow
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Декорација:
шарм
Кожа Стил:
Мека Кожа

Најдобри понуди

2017 Sapato Feminino Zapatos Mujer Tacon Голема Големина 34-43 Боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли на Високи Потпетици
 • Неодамнешно

2017 Sapato Feminino Zapatos Mujer Tacon Голема Големина 34-43 Боја Нова Пролет Есен Жените Пумпи Жените Чевли на Високи Потпетици

384.00 DEN 365.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

Големи Димензии 33 43 9cm 4 Инчен Чипка Високи Потпетици Црна Летни Чевли Жена 2017 Големи Димензии Секојдневен Stiletto Ниска
 • Неодамнешно

Големи Димензии 33 43 9cm 4 Инчен Чипка Високи Потпетици Црна Летни Чевли Жена 2017 Големи Димензии Секојдневен Stiletto Ниска

3100.80 DEN 1984.00

Горниот Материјал : MeshОбвивка Материјал : МикрофиберПета Висина : 1cm / 3cm / 5cm / 7cm / 9cmКинеската Нова Годин

Секси D'Orsay Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина
 • Неодамнешно

Секси D'Orsay Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина

1020.48 DEN 970.00

Производи Детали Пета Висина : 11cm Платформа : 1cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве м

doershowFree Превозот,италијански Жените Чевли И Чанти за Да Одговара на Поставени Продажба Beaded Африкански Појавување на Чевлите
 • Неодамнешно

doershowFree Превозот,италијански Жените Чевли И Чанти за Да Одговара на Поставени Продажба Beaded Африкански Појавување на Чевлите

4704.00 DEN 3058.00

До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантатаСтоки Опис : Новиот дизајн мода чевли појавување т

Кристал Сјајот Мода Multicolor Свадба Чевли За Дами Платформа Висока Пета Вечерните Чевли Ноќен Клуб Танц Облечи Чевли
 • Неодамнешно

Кристал Сјајот Мода Multicolor Свадба Чевли За Дами Платформа Висока Пета Вечерните Чевли Ноќен Клуб Танц Облечи Чевли

4079.52 DEN 3427.00

Добредојдовте на Врвот Продавачот Врвна Услуга1 Боја : Multicolor2 Пети Облик : Тркалезна Пети3 Материјал : Вис

Жените Пумпи 2018 Пролет, Есен Нова Мода Слама Ткаени Жените Чевли Со Високи револвер Еден ноќен клуб Чевли 9cm Борбата боја
 • Неодамнешно

Жените Пумпи 2018 Пролет, Есен Нова Мода Слама Ткаени Жените Чевли Со Високи револвер Еден ноќен клуб Чевли 9cm Борбата боја

599.52 DEN 540.00

Големина : 34,35,36,37,38,39,големината.Материјал : Патент КожаПета Висина : 9 CMБоја : погледнете како сликаПовод

DongCiTaCi Нови Жените Пумпи Мода Високи Потпетици Гладијатор Сандали Чевли Жената високи Потпетици Крст на Рака Cut-испис Ѕиркаат
 • Неодамнешно

DongCiTaCi Нови Жените Пумпи Мода Високи Потпетици Гладијатор Сандали Чевли Жената високи Потпетици Крст на Рака Cut-испис Ѕиркаат

1259.52 DEN 1008.00

Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавницаDong Ci Ta Ci Нови Жените Пумпи Мода Високи Потпетици Гладијатор Сандал

ENMAYLA Лето Дами Гладијатор Сандали Жените 17cm Супер Висока Пета Платформа Сандали Пумпи Отвори Пети Партија Свадба Чевли Жена
 • Неодамнешно

ENMAYLA Лето Дами Гладијатор Сандали Жените 17cm Супер Висока Пета Платформа Сандали Пумпи Отвори Пети Партија Свадба Чевли Жена

3743.52 DEN 1946.00

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање p

ASUMER мода пролет есенски чевли жена посочи пети плитки домот секси Леопард тенка пета жените високи потпетици чевли големина
 • Неодамнешно

ASUMER мода пролет есенски чевли жена посочи пети плитки домот секси Леопард тенка пета жените високи потпетици чевли големина

2112.00 DEN 1098.00

Добредојдовте На ASUMER Чевли Продавница Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалит

2018 Жените Чевли Со Висока Пета Плус Голема Големина 34-45 Дами Чевли Жена Жените Високи Потпетици Chaussure Femme Пумпи Tacon
 • Неодамнешно

2018 Жените Чевли Со Висока Пета Плус Голема Големина 34-45 Дами Чевли Жена Жените Високи Потпетици Chaussure Femme Пумпи Tacon

2496.00 DEN 1548.00

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

VTOTA 2017 Гроздобер Чевли Жена Памучна Ткаенина Оптоварување Секојдневен Чевли Удобни Везени Жените Цвет Чевли Платформа
 • Неодамнешно

VTOTA 2017 Гроздобер Чевли Жена Памучна Ткаенина Оптоварување Секојдневен Чевли Удобни Везени Жените Цвет Чевли Платформа

1248.00 DEN 686.00

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберет

Оригиналната Намера Нови Најпопуларните Жени Пумпи Убав Платформа Круг Пети Оптоварување Потпетици Пумпи Мода Сини Чевли Жена
 • Неодамнешно

Оригиналната Намера Нови Најпопуларните Жени Пумпи Убав Платформа Круг Пети Оптоварување Потпетици Пумпи Мода Сини Чевли Жена

2927.52 DEN 2635.00

Оригиналната Намера Нови Најпопуларните Жени Пумпи Платформа Круг Пети Оптоварување Потпетици Пумпи М

Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици scarpin Плус Големина 34 -
 • Неодамнешно

Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици scarpin Плус Големина 34 -

994.56 DEN 945.00

Производи Детали Пета Висина : 6.5 см Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве