FORSINING 2017 Популарен Бренд Жена Часовници Бизнис рачни часовници Кварц Скелет Бела Бира Убава Кристал Кожа Бенд

FORSINING 2017 Популарен Бренд Жена Часовници Бизнис рачни часовници Кварц Скелет Бела Бира Убава Кристал Кожа Бенд

DEN 1255.00
-40 %
DEN 2091.84

Количина на стоки


Главни Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Кварц (Tourbillion За Декорација) 3.Бендот Материјал : Вистинска Кожа За На Рака 4.Тежина : 60g Приближно 5.Случај Дијаметар : 4.0 cm Приближно 6.Случај Дебелина : 1.3 cm Приближно 7.Бендот Ширина : 2.0 cm Приближно 8.Бендот Должина : 24cm Прибл(Вклучувајќи Часовници) 9.Водоотпорен : 10 M Водоотпорен ( Не се Погодни За Пливање Или Капење и Сл.) 10.Боја : Црна, Бела Внимание : Ова се гледа во фактот , со 2 движења , еден е кварц движење на правото dial покажува аналоген часовник со час и минута рака (тоа е вистински работи совршено). и механичко движење е работен , но всушност функција само за декорација . кога ќе го носите , ќе го видите на втората страна е работен, но не и точно на време и скелетот dial премногу е само за декорација. ако луѓето се грижат за тоа , немојте да се купи овој часовници . Благодарение Пакет се Вклучени : - 1 x Вистински Види


Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Број На Модел На:
A686 Бела
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Бренд Име:
FORSINING
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
бизнис
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Отпорност На Вода :
секојдневниот живот водоотпорен само
Бендот Ширина:
2.0 CM
боја:
црна, Бела
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди

година Нови Модни Голема Dial Жените Часовници CRRJU Бренд Кожа Види Жените Дами Мода се Облекуваат рачни часовници Кварц
 • Неодамнешно

година Нови Модни Голема Dial Жените Часовници CRRJU Бренд Кожа Види Жените Дами Мода се Облекуваат рачни часовници Кварц

575.04 DEN 288.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Dalas гроздобер види,Жените кожа за на рака часовници 2 Нерѓосувачки Челик с

womage сосема нов моден дизајн голема тркалезно лице кварц види 5colors кожа за на рака жените секојдневен се облекуваат мажите
 • Неодамнешно

womage сосема нов моден дизајн голема тркалезно лице кварц види 5colors кожа за на рака жените секојдневен се облекуваат мажите

DEN 292.80

нарачката е добредојдена и вие исто така може да се меша сите наши други стилови во нашата продавница.2 с

Жената Гледа 2017 Бренд На Луксузни Кварц-Види Дами Види Жените Злато Dropshiping Хривнија Секојдневен Овална Кристал Фустан
 • Неодамнешно

Жената Гледа 2017 Бренд На Луксузни Кварц-Види Дами Види Жените Злато Dropshiping Хривнија Секојдневен Овална Кристал Фустан

179.52 DEN 144.00

Име На Производ : Жена Часовници 2017 Бренд На Луксузни КварцВиди Дами Види Жените Злато Кристал Хривнија

Ретро Едноставна Жените Види Јапонија Mov не Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Синџир Хривнија Девојка е Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Ретро Едноставна Жените Види Јапонија Mov не Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Синџир Хривнија Девојка е Божиќ Подарок

1334.40 DEN 1068.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

Relogio Feminino Жените Часовници Домот Мода Мали dial Мини Стил Кварц Зглоб Види дами Секојдневен Кожа за на Рака види Подарок
 • Неодамнешно

Relogio Feminino Жените Часовници Домот Мода Мали dial Мини Стил Кварц Зглоб Види дами Секојдневен Кожа за на Рака види Подарок

143.52 DEN 136.00

Relogio Feminino Жените Часовници Домот Мода Мали dial Мини Стил Кварц Зглоб Види дами Секојдневен Кожа за на Рак

ВИЛИС Бренд Деца Часовници Момче Мода Деца Цртан филм Бетмен Кварц Види Висок Квалитет на Живот Водоотпорен Студентите Подарок
 • Неодамнешно

ВИЛИС Бренд Деца Часовници Момче Мода Деца Цртан филм Бетмен Кварц Види Висок Квалитет на Живот Водоотпорен Студентите Подарок

435.36 DEN 240.00

modname=ckeditorВИЛИС Бренд Деца Часовници Момче Мода Деца Catoon Бетмен Кварц Види Висок Квалитет на Живот Водоо

година Нови Пристигнување Печатени Кожа Хривнија рачен часовник Широк Бенд Фустан се Види Со Цвеќиња Мода Обичните Жени
 • Неодамнешно

година Нови Пристигнување Печатени Кожа Хривнија рачен часовник Широк Бенд Фустан се Види Со Цвеќиња Мода Обичните Жени

329.28 DEN 264.00

Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотог

МОДЕН 2017 FORSINING Q904 едноставна жените часовници луксузен бренд бизнис кварц Нерѓосувачки Челик види Дами Види ДАТУМ Кристал
 • Неодамнешно

МОДЕН 2017 FORSINING Q904 едноставна жените часовници луксузен бренд бизнис кварц Нерѓосувачки Челик види Дами Види ДАТУМ Кристал

1204.80 DEN 723.00

Главни Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Автоматско Механичко Движење ( Време,Датум,Nightlight точка на екран

EIMA Топ Луксузни Жените од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија рачни часовници Кварц Мода Популарна Дама Облечи Часовници Feminino
 • Неодамнешно

EIMA Топ Луксузни Жените од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија рачни часовници Кварц Мода Популарна Дама Облечи Часовници Feminino

4156.80 DEN 2078.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ !!! : На бразлетна е посебна, ве молиме да се измери вашиот зглоб како на сликата подолу,потоа

Љубителите 2017 Топла Продажба Луксузни LED Спорт Кварц Дами Outdroor Watch Fashion Жените ги Гледа Чисто Силиконски Фустан рачен
 • Неодамнешно

Љубителите 2017 Топла Продажба Луксузни LED Спорт Кварц Дами Outdroor Watch Fashion Жените ги Гледа Чисто Силиконски Фустан рачен

405.60 DEN 223.00

Љубителите 2017 Топла Продажба Луксузни LED Спорт Кварц Дами Outdroor Watch Fashion Жените ги Гледа Чисто Силиконски

CHENXI Розова Бирање Жените Види 30m Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Женски рачен часовник Rhinestones Кварц Фустан Дами Часовници
 • Неодамнешно

CHENXI Розова Бирање Жените Види 30m Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Женски рачен часовник Rhinestones Кварц Фустан Дами Часовници

940.32 DEN 480.00

Топла продаде Жените Луксузни Хривнија Фустан се Види, Сите од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Диј