relogio masculino Женева Стил Tada Луксузен Бренд Аналогни Жените Мода рачни часовници Дисплеј Датум на Мажите Кварц Бизнис Мажите се Види

relogio masculino Женева Стил Tada Луксузен Бренд Аналогни Жените Мода рачни часовници Дисплеј Датум на Мажите Кварц Бизнис Мажите

DEN 367.00
-15 %
DEN 431.52

Количина на стоки

15 cm
нето wight : 105g
Бендот материјал : висок квалитет на алуминиум во метал бенд
случај материјал : алуминиумски
Движење : прецизни кварц движење
Бои : 5 бои
Сте излегле на брендот е : tada
функција со датум/calendar верзија на квалитетот guranteed и нашите услуги
ние го правиме по продажбата на услугата
Нашата услуга : Ние снабдување на многу најдобра услуга за секој занимава, ние плати висока внимание на секој ред и по продажбата, ако најдете било каков проблем по приемот на пратката, љубезно pls дозволете ни да знаеме, ние се направи најдобро за вас и се реши проблемот и да се компензира за вас. Ако постои било неисправни производи или кое и да било прашање за купување, ве молиме да ни даде шанса да се реши issure пред да замине никакви негативни и Неутрални повратни информации, на вашето прашање ќе биде resoved по комуникација со нас. можете да ме контактирате преку трговец менаџер Прилагодено лого може да биде со логото печатени врз основа на 100pcs по боја и moq вкупно 500pcs, времето за производство е околу 7days со логото печатени.
6)Тоа е купувачот е одговорен ако постои било обичај даночната обврска барање.
случај дебелина 1.
2)Точка ќе биде shiped преку DHL, или ЕМС ( 3 до 5 работни дена нормално) ако телесната тежина е повеќе од 2 КГ.
16), Желба за вашиот вид поддршка и стабилна бизнис continuesly.
Било која количина.
8) Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен додека превозот!
Сервис И Наплата
1, Секоја стока треба да бидат проверени пред испорака, ние придаваат важност на било прашање на нашите клиенти!
2, Износ би можел да се промени за вас ако вие не сакате износот кој го постави во web, секако, цената треба да се менува исто така.
3, Кажете ни го вашето барање како што се бои, количина, вид, и така натаму, ни остави порака или пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,
4, Доколку постои каква било defetive производи, купувачот ќе добие враќање на парите или замена од нашата компанија, неисправни објектот треба да се врати, вашиот било issure ќе се реши по поврзеш со нас, така ве молиме контактирајте не за било какви прашања
5, ние се грижиме за секој клиент и ќе се грижи за сите orderies. време на испорака
со акции, може да се испорача во рамките на 3-5days
ако вие само треба да го прилагодите вашиот лого на гледање, а потоа MOQ е 100pcs по боја, начин на Плаќање
плаќање на интернет и испорака по плаќање врши Потекло на производство Кина рок на Испорака/локација
можете да изберете превозот метод како ви се допаѓа
како што курирската служба DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ и pls советува ни која ви се допаѓа
нормално ако не побараат, ние секогаш брод со DHL или UPS или FEDEX
ако не побараат, а потоа ќе се разгледа превозот метод на наша страна, Пакување
1.Било која количина. на други стилови е добредојдена.Ако ви треба кутија за пакување,
тоа ќе треба да плаќаат екстра кутија цена и повеќе превозот цена Цел количина. нарачката е добредојдена и вие исто така може да се меша сите наши други стилови во нашата продавница. помалку цена, ако имате голема количина. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
7)ве Молиме распрашува со нас во детали ако вашата земја не е во области што се наведени, ние ќе ви даде најдобар превозот метод и цена.5 cm
бендот ширина : 2cm
Случај кол.
Повеќе количина.
3)Точка ќе биде предаден во рок од 24~48 часа откако ќе приемот на вашата исплата(освен во сабота или јавни одмор ).Ние секогаш користете OPP вреќа пакување;
2.
4)некои земји ќе имаат строги обичај се изјасни, купувачот мора да знаете за ова пред превозот и ни укажуваат на тоа вредноста на сопствени приемот ние треба да се напише,
5) ако имате било какви инструкции ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе бидеме среќни да го следат.


Други карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бренд Име:
tada
Број На Модел На:
СПИ-WHSQGNM005
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
22.5 cm
Случај Обликот:
Круг
боја:
5 бои
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
бендот материјал :
легури на метал случај
Движење:
прецизни кварц движење
бизнис дизајн:
со календарот верзија
мода се облекуваат:
за жените и мажите
Случај Материјал:
легура случај
батеријата inculding:
opp пластични спакувани
Висок квалитет:
евтини цена
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди

Relogio Feminino 2017 Нов Луксузен Златни Часовници Жените Големи Дигитални Кварцен Кристал Види Жените Мода Челик Секојдневен
 • Неодамнешно

Relogio Feminino 2017 Нов Луксузен Златни Часовници Жените Големи Дигитални Кварцен Кристал Види Жените Мода Челик Секојдневен

215.52 DEN 175.00

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

FORSINING бренд жените се облекуваат часовници модни дами бизнис часовници кварц топла женски авто датум челик хривнија бенд
 • Неодамнешно

FORSINING бренд жените се облекуваат часовници модни дами бизнис часовници кварц топла женски авто датум челик хривнија бенд

1204.80 DEN 723.00

Главни Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Автоматско механичко движење ( Време, Датум nightlight точка на екран

Вилис матирано Дизајн Мода жените се облекуваат Водоотпорен Аналогни Зглоб кварц Види Унисекс часовници жените секојдневен види
 • Неодамнешно

Вилис матирано Дизајн Мода жените се облекуваат Водоотпорен Аналогни Зглоб кварц Види Унисекс часовници жените секојдневен види

383.52 DEN 249.00

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!

Луксузна Мелиса Дама на Жените Види Домот Полн Кристал CZ Мода Часа Фустан Алка Кристал Часовник Девојка Роденден Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Луксузна Мелиса Дама на Жените Види Домот Полн Кристал CZ Мода Часа Фустан Алка Кристал Часовник Девојка Роденден Подарок Кутија

4704.00 DEN 3763.00

Пратката 1 Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашат

EIMA Топ Луксузни Жените од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија рачни часовници Кварц Мода Популарна Дама Облечи Часовници Feminino
 • Неодамнешно

EIMA Топ Луксузни Жените од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија рачни часовници Кварц Мода Популарна Дама Облечи Часовници Feminino

4156.80 DEN 2078.00

ИЗВЕСТУВАЊЕ !!! : На бразлетна е посебна, ве молиме да се измери вашиот зглоб како на сликата подолу,потоа

2017 Relogio Feminino WOONUN Дами Часовници Врвот Бренд на Луксузни Злато Види Жените од не ' Рѓосувачки Челик Часовници Кварц
 • Неодамнешно

2017 Relogio Feminino WOONUN Дами Часовници Врвот Бренд на Луксузни Злато Види Жените од не ' Рѓосувачки Челик Часовници Кварц

1046.40 DEN 576.00

Relogios Feminino Злато Види Жените Луксузен Бренд Woonun Нерѓосувачки Челик Часовници Кварц Жените Луксузни раче

Моден Едноставен, Елегантен Skmei Бренд на Жените Секојдневен Види Кварц Аналогни Вистинска Кожа Водоотпорен Жените Часовници
 • Неодамнешно

Моден Едноставен, Елегантен Skmei Бренд на Жените Секојдневен Види Кварц Аналогни Вистинска Кожа Водоотпорен Жените Часовници

890.88 DEN 668.00

Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви дополнителни прашања, вашата порака ќе биде потврден во

Едноставен Стил КЕВИН Види Жените Кварц Зглоб Часовници Женска Дама Девојка Casaul рачен часовник Подарок relogio feminino W22090
 • Неодамнешно

Едноставен Стил КЕВИН Види Жените Кварц Зглоб Часовници Женска Дама Девојка Casaul рачен часовник Подарок relogio feminino W22090

479.52 DEN 336.00

види, кварц види, relogio masculino, relogio човекот се види , жена види, види за жената, да се види за човекот, мода ви

Ретро Едноставна Жените Види Јапонија Mov не Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Синџир Хривнија Девојка е Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Ретро Едноставна Жените Види Јапонија Mov не Часа парична Казна Мода Часовник Фустан Синџир Хривнија Девојка е Божиќ Подарок

1334.40 DEN 1068.00

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

Едноставен Стил 3 Бои се Види Жените Кварц Зглоб Часовници Женска Дама Девојка Casaul рачен часовник Подарок relogio feminino
 • Неодамнешно

Едноставен Стил 3 Бои се Види Жените Кварц Зглоб Часовници Женска Дама Девојка Casaul рачен часовник Подарок relogio feminino

239.52 DEN 228.00

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов Бренд : КЕВИН Движење : Кварц Види Дијаметар : За 4.0 cm Случај

Shengke Часовници Жените Врвот Бренд на Луксузни Сребро Кварц се Види од Нерѓосувачки Челик Хривнија Часовници Дами Часовник
 • Неодамнешно

Shengke Часовници Жените Врвот Бренд на Луксузни Сребро Кварц се Види од Нерѓосувачки Челик Хривнија Часовници Дами Часовник

1222.56 DEN 624.00

1.>Како да се track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број од вебстраница : www.17track.net /

Жените Луксузни Часовници Кварц Види SKMEI Бренд Мода Обичните Кожа рачни часовници Водоотпорен Часовник Жените Дами Relogio
 • Неодамнешно

Жените Луксузни Часовници Кварц Види SKMEI Бренд Мода Обичните Кожа рачни часовници Водоотпорен Часовник Жените Дами Relogio

822.24 DEN 617.00

Жените Луксузни Часовници Кварц Види SKMEI Бренд Мода Обичните Кожа рачни часовници Водоотпорен Часовник

GUOU Мода Кристал Жените Луксузни Часовници Дами Види Rhinestones Часовници, Кожа за на Рака Авто Датум Часовник relogio feminino
 • Неодамнешно

GUOU Мода Кристал Жените Луксузни Часовници Дами Види Rhinestones Часовници, Кожа за на Рака Авто Датум Часовник relogio feminino

1057.44 DEN 846.00

GUOU Мода Кристал Жените Луксузни Часовници Дами Види Rhinestones Часовници, Кожа за на Рака Авто Датум Часовни

JW 2017 Нова Мода Хривнија Часовници Жените Луксузни Розово Злато Нерѓосувачки Челик Кварц се Види на Часовникот Женски Секојдневен
 • Неодамнешно

JW 2017 Нова Мода Хривнија Часовници Жените Луксузни Розово Злато Нерѓосувачки Челик Кварц се Види на Часовникот Женски Секојдневен

383.04 DEN 268.00

Часовници категории : ЖениВиди стил : Случајни МодаDailОбликот на бирање : КругДвижење тип : КварцДисплеј

Relogio Feminino Жените Кварц Watch Fashion Кристал Златна Мрежа Бенд Часовници Жените Дијамант Нараквица Види Сосема montre
 • Неодамнешно

Relogio Feminino Жените Кварц Watch Fashion Кристал Златна Мрежа Бенд Часовници Жените Дијамант Нараквица Види Сосема montre

347.52 DEN 278.00

Пол : Жените Движење : Кварц се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристи

Sinobi Едноставен Стил Часовник Види Жена Мода рачен часовник Година Луксузни Дами Кварц Зглоб Часовници Жените Кварц-види
 • Неодамнешно

Sinobi Едноставен Стил Часовник Види Жена Мода рачен часовник Година Луксузни Дами Кварц Зглоб Часовници Жените Кварц-види

1395.36 DEN 768.00

Женски Sinobi Ултра Тенок Часовник Часовници Жените Мода Види 2016 Година Луксузни Дами Кварц Зглоб Часовни

2017 Enmex креативен дизајн неутрален рачен часовник гранка концепт краток хит боја едноставно се соочуваат со природата мода
 • Неодамнешно

2017 Enmex креативен дизајн неутрален рачен часовник гранка концепт краток хит боја едноставно се соочуваат со природата мода

710.40 DEN 568.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот Клиенти од руската Федерација целосн

година Нови Модни Голема Dial Жените Часовници CRRJU Бренд Кожа Види Жените Дами Мода се Облекуваат рачни часовници Кварц
 • Неодамнешно

година Нови Модни Голема Dial Жените Часовници CRRJU Бренд Кожа Види Жените Дами Мода се Облекуваат рачни часовници Кварц

575.04 DEN 288.00

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил ,Dalas гроздобер види,Жените кожа за на рака часовници 2 Нерѓосувачки Челик с

Prong Поставување Луксузен Часовник Дама на Жените Watch Fashion Часа Хривнија Шарени Кристал Девојка Роденден Подарок Кралската
 • Неодамнешно

Prong Поставување Луксузен Часовник Дама на Жените Watch Fashion Часа Хривнија Шарени Кристал Девојка Роденден Подарок Кралската

2832.00 DEN 2266.00

Важно Некои од Кралската Круна кожа за на рака часовници се зголеми злато совети Но, некои опис слики се