Прилагодливи агол Гилотина хидраулични остатоци shearing машини

Прилагодливи агол Гилотина хидраулични остатоци shearing машини

DEN 312000.00

Количина на стокиДруги карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Бренд Име:
HARSLE

Најдобри понуди

Нерѓосувачки Челик Нивото на Водата се Префрлите Плови Прекинувач со Две Жици L350mm Универзален Тип за Sodick WEDM-LS Жица Намалување
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Нивото на Водата се Префрлите Плови Прекинувач со Две Жици L350mm Универзален Тип за Sodick WEDM-LS Жица Намалување

DEN 1728.00

Нерѓосувачки Челик Нивото на Водата се Префрлите Плови Прекинувач со Две Жици L350mm Универзален Тип за Sodi

Нова Операција Панел на Допир Тон Оперативен Панел за Sodick на теренот ssg Ниска Брзина Жица EDM Машина Замена на Делови
  • Неодамнешно

Нова Операција Панел на Допир Тон Оперативен Панел за Sodick на теренот ssg Ниска Брзина Жица EDM Машина Замена на Делови

DEN 2160.00

Нова Операција Панел на Допир Тон Оперативен Панел за Sodick на теренот ssg Ниска Брзина Жица EDM Машина Замен

Месинг и Пластични Ракав/ Седиште со Рамен Врв за 020 Водич Тркала(макара) и 624 Имајќи го за Голема Брзина Жица Намали EDM Делови
  • Неодамнешно

Месинг и Пластични Ракав/ Седиште со Рамен Врв за 020 Водич Тркала(макара) и 624 Имајќи го за Голема Брзина Жица Намали EDM Делови

DEN 1392.00

Месинг и Пластични Ракави со Рамен Врв за 020 Водич Тркала(макара) и 624 Имајќи кол.22mmx32mmВашиот жица намали

Дувачкиот Ракав за Guangming 018 Водич Тркала(макара) или Xieye/Xielian 070 Водич Тркала, со Голема Брзина Жица Намали EDM Делови
  • Неодамнешно

Дувачкиот Ракав за Guangming 018 Водич Тркала(макара) или Xieye/Xielian 070 Водич Тркала, со Голема Брзина Жица Намали EDM Делови

DEN 1488.00

Дувачкиот Ракав за Guangming 018 Водич Тркала(макара) или Xieye / Xielian 070 Водич Тркала, со Голема Брзина Жица Намал