Бесплатен превозот Гроздобер Стил 3-Core електричниот Кабел - КАФЕАВА Плетенка ткаенина покриена Светла Светилка многу бои

Бесплатен превозот Гроздобер Стил 3-Core електричниот Кабел - КАФЕАВА Плетенка ткаенина покриена Светла Светилка многу бои

DEN 6973.00
-7 %
DEN 7497.60

Количина на стоки


3 јадра ткаенина кабел
3*0.75 мм
Три јадра!
100meters во една ролна, еден многу едноставно би можеле да изберете една боја.
Ние може да се направи кориснички бои!
Остави порака на она што боја ви треба додека го стави на ред, ако нема порака само ќе испрати црна!
Ви благодариме!
Ние може да се направи Прилагодено боја!


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Надземни
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
C#
is_customized:
yes
Примена:
Осветлување

Најдобри понуди

1PCS YT571 1.5 Метри 2*0.75mm2 Полнење Линија Електрична Жица Погоден За 100-250V Погоден за Полначи, Дигитални Производи,
 • Неодамнешно

1PCS YT571 1.5 Метри 2*0.75mm2 Полнење Линија Електрична Жица Погоден За 100-250V Погоден за Полначи, Дигитални Производи,

205.92 DEN 196.00

Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Па в

бесплатен превозот 100/многу, 2pin Црвено Црн кабел, Конзервирани бакар 22AWG, ПВЦ изолирана жица, Електронски кабел, LED кабел
 • Неодамнешно

бесплатен превозот 100/многу, 2pin Црвено Црн кабел, Конзервирани бакар 22AWG, ПВЦ изолирана жица, Електронски кабел, LED кабел

DEN 2304.00

бесплатен превозот 100 / многу, 2pin Црвено Црн кабел, Конзервирани бакар 22 AWG, ПВЦ изолирана жица, Електронс

2.54 MM Женски IDC Конектор сива Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип В), 24 Кола, 30мм Кабел Должина,Кина-направи
 • Неодамнешно

2.54 MM Женски IDC Конектор сива Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип В), 24 Кола, 30мм Кабел Должина,Кина-направи

458.40 DEN 458.00

2.54 MM Женски IDC Конектор Виножито Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип А), 24 Кола, 30мм

5m 2*0.75 Гроздобер кабел Браун Извртени Кабел Ретро Плетенка Електрична Жица ткаенина жица DIY pendant светилка жица гроздобер
 • Неодамнешно

5m 2*0.75 Гроздобер кабел Браун Извртени Кабел Ретро Плетенка Електрична Жица ткаенина жица DIY pendant светилка жица гроздобер

576.00 DEN 432.00

5m / многу 2x0.75 Гроздобер кабел Браун Извртени Кабел Ретро Плетенка Електрична Жица Ткаенина жица DIY pendant с

2*0.75 5M/Многу Гроздобер Јаже Текстилни Жица Извртени Кабел Плетенка Електрична Жица Ретро Pendant Светлина Светилка Линија
 • Неодамнешно

2*0.75 5M/Многу Гроздобер Јаже Текстилни Жица Извртени Кабел Плетенка Електрична Жица Ретро Pendant Светлина Светилка Линија

569.76 DEN 496.00

Добредојдовте На Мојот Осветлување ПродавницаЗа вашите шарени животОписи : Точка Име : 2*0.75mm2 Јаже Изврт

Бесплатен превозот 100meter 3 јадра златна боја ткаенина жица 3*0.75 мм гроздобер ткаенина електричниот кабел кабелот за lumiled
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100meter 3 јадра златна боја ткаенина жица 3*0.75 мм гроздобер ткаенина електричниот кабел кабелот за lumiled

7497.60 DEN 6973.00

100meters / лот 3 јадра ткаенина круг жицаЗлато боја ткаенина жица3 јадра*0.75 мм(blue&brown&жолтозелена)Бесплатен п

10 пара/многу Водоотпорен Конектор Кабел 2 Јадра Со Машки Приклучок И Женски Приклучок Адаптер 2pin 40cm Должина За LED Светло
 • Неодамнешно

10 пара/многу Водоотпорен Конектор Кабел 2 Јадра Со Машки Приклучок И Женски Приклучок Адаптер 2pin 40cm Должина За LED Светло

DEN 960.00

Производот Не : Мводоотпорен2pinБоја : белаДолжина : 40cmКабел со Дијаметар : 6mm ( надворешен )Број на Основни

2M 10*12mm 10x12mm Црно Црвено Жолта Јасно Сино Медицински Храна Одделение Пијат Флексибилни Цевки Мека Вода Силиконски Црева
 • Неодамнешно

2M 10*12mm 10x12mm Црно Црвено Жолта Јасно Сино Медицински Храна Одделение Пијат Флексибилни Цевки Мека Вода Силиконски Црева

DEN 326.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2*4 Сина, Зелена

2*0.75 мм 5M Lumiled Гроздобер Текстилни Кабел за Електрична Жица Извртени Кабел Ретро Текстилни Pendant Светлина Арматурна Ткаенина
 • Неодамнешно

2*0.75 мм 5M Lumiled Гроздобер Текстилни Кабел за Електрична Жица Извртени Кабел Ретро Текстилни Pendant Светлина Арматурна Ткаенина

452.64 DEN 394.00

Да бидат слободни да контакт сте одбрале директна линија.Ако сте завршиле со плаќање пред нашата потврд

2 x 0.75mm2 Lumiled Сива Гроздобер Извртени Електрична Жица Текстилни Кабел Гроздобер Светилка Кабелот Pendant Светлина Светилка
 • Неодамнешно

2 x 0.75mm2 Lumiled Сива Гроздобер Извртени Електрична Жица Текстилни Кабел Гроздобер Светилка Кабелот Pendant Светлина Светилка

1104.00 DEN 828.00

101.25 / метар 134.25 / торба 134.25 / торба 10m / лот 2 x 0.75mm2 Lumiled Сива Гроздобер Извртени Електрична Жица Текстилни

2.54 MM Женски IDC Конектор сива Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип В), 30 Кола, 30мм Кабел Должина,Кина-направи
 • Неодамнешно

2.54 MM Женски IDC Конектор сива Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип В), 30 Кола, 30мм Кабел Должина,Кина-направи

DEN 472.80

2.54 MM Женски IDC Конектор Виножито Боја на Лентата е Рамен Кабел Истата Страна Контакти (Тип А), 30 Кола, 30мм

10 Метри 16 AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 16AWG 252/0.08 TS OD 3.0 mm Конзервирани Бакарна Жица 1.27 мм Квадратни Модел
 • Неодамнешно

10 Метри 16 AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 16AWG 252/0.08 TS OD 3.0 mm Конзервирани Бакарна Жица 1.27 мм Квадратни Модел

989.28 DEN 712.00

метар метар метар метар метар метар Тип : 16 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200

Црна и Бела Мешавина Боја Текстилни Кабел Светилка Кабелот Електрични Кабелот Плетенка Ткаенина Осветлување Кабел
 • Неодамнешно

Црна и Бела Мешавина Боја Текстилни Кабел Светилка Кабелот Електрични Кабелот Плетенка Ткаенина Осветлување Кабел

472.80 DEN 449.00

Информација За Производот : *Материјал : Бакар / Рајан*Тип : Плетенка кабел*Дијаметар : 5.55.8 MM*МАКСИМАЛЕН на

Бесплатен превозот! 60MEters 1007 24AWG електронски линија линии кабел жица 300v ,ЗЕЛЕНА,ЦРВЕНА,ЖОЛТА,СИНА,БЕЛА,ЦРНА,10m СЕКОЈА
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот! 60MEters 1007 24AWG електронски линија линии кабел жица 300v ,ЗЕЛЕНА,ЦРВЕНА,ЖОЛТА,СИНА,БЕЛА,ЦРНА,10m СЕКОЈА

624.00 DEN 593.00

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

2*0.75mm2 Круг Текстилни Ткаенини Електрична Жица Плетенка Лустерот Pendant Светилка Жици Електричниот Кабел Гроздобер Светилка
 • Неодамнешно

2*0.75mm2 Круг Текстилни Ткаенини Електрична Жица Плетенка Лустерот Pendant Светилка Жици Електричниот Кабел Гроздобер Светилка

1054.08 DEN 864.00

75 MM2 ,Од Дијаметар е 6 MM,дијаметарот на Бакар е 1.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од де

Бесплатен превозот 100meters/тркалаат 2 coreX0.75mmTextile ткаенина жица мешана боја ткаенина извртени жица електрични гроздобер
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 100meters/тркалаат 2 coreX0.75mmTextile ткаенина жица мешана боја ткаенина извртени жица електрични гроздобер

4804.80 DEN 4468.00

Texile ткаенина кабелот за напојување за pendant светилка100 текстилни Ткаенини жицаТкаенина плетенка кабел2*0.