Изборот Златна Фолија Банкноти Јапонија 10000 ЈЕНОТ 24K 999 Злато Позлатен Банкноти како Сувенир Банкноти

Изборот Златна Фолија Банкноти Јапонија 10000 ЈЕНОТ 24K 999 Злато Позлатен Банкноти како Сувенир Банкноти

DEN 385.00
-19 %
DEN 475.20

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Име : Колекционерски Златна Фолија Банкноти Јапонија 10000 ЈЕНОТ 24 K 999 Злато Позлатен Банкноти како Сувенир Банкноти
Материјал : злато фолија + домашно милениче
Квалитет : 100% Висок квалитет
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Други карактеристики

Тема:
Патриотизам
Бренд Име:
TSDAS
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Пластични
Точка име :
злато банкноти
Материјал:
златна фолија + домашно милениче
Употреба:
Сувенири, дома декорација
време на испорака:
7days откако ќе се плати
боја:
Злато
Пакет:
100pcs/opp вреќа

Најдобри понуди

Најдобра цена За Шарени САД Злато Банкноти од 5 Долари Банкноти во 24k Злато Позлатен Реплика Пари За Собирање
 • Неодамнешно

Најдобра цена За Шарени САД Злато Банкноти од 5 Долари Банкноти во 24k Злато Позлатен Реплика Пари За Собирање

473.76 DEN 388.00

Име : Најдобра цена За Шарени САД Злато Банкноти од 5 Долари Банкноти во 24k Злато Позлатен Реплика Пари За

10pcs/многу САД Злато Банкнота 1 Милијарда Банкноти во 24K Злато Позлатен Валута Боја Банкноти За Собирање Капка Брод
 • Неодамнешно

10pcs/многу САД Злато Банкнота 1 Милијарда Банкноти во 24K Злато Позлатен Валута Боја Банкноти За Собирање Капка Брод

504.00 DEN 408.00

добредојдовте на нашата продавницаИме : 10pcs / многу САД Злато Банкнота 1 Милијарда Банкноти во 24 K Злато П

8pcs/многу Америка Долар Поставите Банкноти USD 1 2 5 10 20 50 100 Долар Записи Банкноти Во 24K Злато Хартија Пари За Собирање
 • Неодамнешно

8pcs/многу Америка Долар Поставите Банкноти USD 1 2 5 10 20 50 100 Долар Записи Банкноти Во 24K Злато Хартија Пари За Собирање

502.08 DEN 412.00

Име : 8pcs / многу Америка Долар Поставите Банкноти Долар Записи Банкноти Во 24 K Злато Хартија Пари За Собир

Топла Продажба За Америка Банкноти од 5 Долар Банкнотите во Злато Позлатен Лим од Чисто Злато Со ГРБ Рамка За Собирање
 • Неодамнешно

Топла Продажба За Америка Банкноти од 5 Долар Банкнотите во Злато Позлатен Лим од Чисто Злато Со ГРБ Рамка За Собирање

102.72 DEN 84.00

Име : Топла Продажба За Америка Банкноти од 5 Долар Банкнотите во Злато Позлатен Лим од Чисто Злато Со ГР

Сувенир Подарок 100pcs/многу Забелешка Злато Јапонија 10000 ЈЕНОТ 24k Чисто Злато Позлатен Банкноти За Вредност Колекција
 • Неодамнешно

Сувенир Подарок 100pcs/многу Забелешка Злато Јапонија 10000 ЈЕНОТ 24k Чисто Злато Позлатен Банкноти За Вредност Колекција

4800.00 DEN 3600.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Сувенири Подарок 100pcs / многу Забелешка Злато Јапонија 10000 ЈЕНОТ

10pcs/многу 1899 Година американскиот Долар Злато Банкноти Поставите 24k Злато Позлатен 2 ДОЛАРИ во Банкноти од Златна Фолија
 • Неодамнешно

10pcs/многу 1899 Година американскиот Долар Злато Банкноти Поставите 24k Злато Позлатен 2 ДОЛАРИ во Банкноти од Златна Фолија

504.00 DEN 408.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : 10pcs / многу 1899 Година американскиот Долар Злато Банкноти Постав

10/многу НИ 1878 Издание 24k Злато Банкноти Фолија Сметка Од 1000 Долари Светот Реплика Пари Шарени Уметнички Колекции Банка
 • Неодамнешно

10/многу НИ 1878 Издание 24k Злато Банкноти Фолија Сметка Од 1000 Долари Светот Реплика Пари Шарени Уметнички Колекции Банка

504.00 DEN 408.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : 10 / многу НИ 1878 Издание 24k Злато Банкноти Фолија Сметка Од 1000 Дол

5 Рубљата 24k Злато Банкноти руската Шарени Светот Хартија Пари Валута Сметка Забелешка Колекционерски Лажни Пари за Собирање
 • Неодамнешно

5 Рубљата 24k Злато Банкноти руската Шарени Светот Хартија Пари Валута Сметка Забелешка Колекционерски Лажни Пари за Собирање

762.24 DEN 389.00

Име : 5 Рубљата 24k Злато Банкноти руската Шарени Светот Хартија Пари Валута Сметка Забелешка Колекционер

Најновите 10pcs Боја САД Злато Банкноти $1 Долар Валута Америка Злато Долар Записи За Дома Декор & Бизнис Подарок
 • Неодамнешно

Најновите 10pcs Боја САД Злато Банкноти $1 Долар Валута Америка Злато Долар Записи За Дома Декор & Бизнис Подарок

403.20 DEN 326.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Најновите 10pcs Боја САД Злато Банкноти $1 Долар Валута Америка Зл

Топ Продажба На Производи 2015 Злато Позлатен Банкноти Трговија На Големо 100 Илјади Италијански Lira Банкноти За Вредност Колекција
 • Неодамнешно

Топ Продажба На Производи 2015 Злато Позлатен Банкноти Трговија На Големо 100 Илјади Италијански Lira Банкноти За Вредност Колекција

96.00 DEN 91.00

Топ Продажба На Производи 2015 Злато Позлатен Банкноти Трговија На Големо 100 Илјади Италијански Lira Банкно

100pcs/Многу сад Банкноти 1899 USD 5 Долари Златна Фолија Банкноти во Вредност Колекција Сувенири со Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

100pcs/Многу сад Банкноти 1899 USD 5 Долари Златна Фолија Банкноти во Вредност Колекција Сувенири со Бесплатен Превозот

4800.00 DEN 3936.00

Име : 100pcs / Многу сад Банкноти 1899 Долари Златна Фолија Банкноти во Вредност Колекција Сувенири со Беспла